חדרים לפי שעה בבית ינאי

חדרים לפי שעה בבית ינאי

בשנת 1933 הוקם המושב בית ינאי, באמצעות עולים מליטא ומפולין, לאחר מכן הגיעו גם עולים מדרום אפריקה. התושבים הראשונים של בית ינאי עסקו לרוב בחקלאות, היו להם לולים ופרדסים שמוקמו ממש בקרבת חוף הים, ולכם הדבר הביא בשלבים מאוחרים יותר לירידה ברווחיות בתחום של החקלאות – מנזקים של מליחות ורוחות הים, ורוב העוסקים בדבר נטשו את עבודתם ופנו יותר לגידול עופות ולולים. צוק הכורכר – איננו יודעים אם ידעתם או שמעתם על כך, אבל אחד היתרונות הבולטים של מושב בית ינאי הוא המיקום של בתי המגורים שלהם, בראש צוק אשר משתרע לאורך חופי הים, פשוט קשה להאמין, חייבים לראות במו עינכם, זה מחזה מרהיב ביופיו.

מה מיוחד אודות חדרים לפי שעה בבית ינאי?
מחפשים משהו קצת שונה מן הרגיל? נמאס לכם לנדוד בין טבריה לאילת, המסלולים של הנופשים הקבועים שלכם? אתם מחפשים נופש רומנטי בלי יותר מדי שעות נסיעה או טיסה? נופש רומנטי מחכה לכם ממש כאן, מעבר לפינה. באזור השרון, במושב בית ינאי, על רצועת חוף הים התיכון, מחכים לכם חדרים לפי שעה בבית ינאי, צימרים עם פינוקים ופרטים שיעשו את החוויה לבלתי נשכחת. בלי טיסות ארוכות, בלי הוצאות גדולות ויותר מדי הכנות, תוכלו להחליט שיוצאים לחופשה ספונטאנית ולהתחיל בנסיעה קצרה, להגיע לצימר פרטי משלכם, בדיסקרטיות, להעביר לילה, או סוף שבוע או כמה שעות של רומנטיקה ביחד ולחזור לשגרה כמו בני אדם חדשים.

האטרקציות שמציעים חדרים לפי שעה בבית ינאי:
* מזח כפר ותקין – מזח מצפון למושב בית ינאי, זהו מזח מפורסם, כי בו עגנה אניית הנשק של האצ"ל אלטלנה – במזח זה עגנו גם אניות מעפילים.
* בית הפנקייק המקורי – שכולכם בוודאי כבר מכירים... תוכלו לטייל בקניון M הדרך, לאכול ארוחה דשנה בבית הפנקייק או בבתי הקפה הקרובים, טיול בוקר מפנק ומהנה למי שנופש באזור.
* מצפה ההעפלה – בחוף הים של בית ינאי, תוכלו לקבל הסבר על הספינות שהביאו לארץ את המעפילים.
* אגם בית ינאי – כאשר בנו את מחלף ינאי נוצר בור במקום, בו התמלאו מי תהום וזוהי בריכה גדולה וסביבה צמחי מים ובעונות מגיעים גם עופות מים.

חדרים לפי שעה בבית ינאי

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות