חדרים לפי שעה בבר גיורא

חדרים לפי שעה בבר גיורא

בר גיורא הינו מושב בהרי יהודה, בין הערים בית שמש וירושלים, אשר שייך למועצה אזורית מטה יהודה. היישוב בר גיורא ממוקם בפרוזדור ירושלים ליד הקילומטר ה- שני בכביש 386 מצומת צור הדסה לצומת עין כרם, כ- חמישה עשר קילומטרים דרומית – מערבית לירושלים, בגובה של שבע מאות ועשרה מטרים מעל פני הים. המושב בר גיורא נקרא על שם שמעון בר גיורא, מגיבורי היהודים בימי המרד הגדול ברומאים. באוקטובר בשנת 1950 הוקם המקום בר גיורא באמצעות עולים ממרוקו. היישוב בר גיורא משתייך לארגון משקי חירות בית"ר, והוקם בתחילה כמחנה עבודה בשם איתנים אשר הפך להיות מושב ב- 1954. ועדה של משרד החקלאות קבעה בתחילת שנת 1961 כי אין כל טעם בהמשך קיומו של המושב בר גיורא כמושב חקלאי.

חדרים לפי שעה בבר גיורא – כמה זמן אתם חולמים על זמן בשבילכם?
כמה זמן אתם כבר חולמים על זמן נטו בשבילכם? בשביל הזוגיות שלכם? בלי הילדים, בלי מטלות הבית המעיקות, בלי הצורך להוריד את הכלב ארבע פעמים ביום שיעשה את הצרכים שלו, בלי הבוס התובעני שלכם, בלי ההורים שדורשים שכל הזמן תבואו לבקר אותם, בלי החברים שלא מבינים למה אתם מתעלמים מהם כל הזמן? נראה שכל הזמן אתם מחויבים לכולם ואין לכם רגעים של חסד עבור עצמכם, עבור הזוגיות שלכם. בדיוק בשבילכם בנו חדרים לפי שעה בבר גיורא, על מנת שתוכלו לממש את הפנטזיות שלכם ולבנות את הקשר הזוגי שלכם, אשר דועך עם כל המחויבויות שלכם.

בתוך חדרים לפי שעה בבר גיורא תמצאו ערמות של שקט ושלווה, נוף פסטורלי ואווירה רומנטית במיוחד, מקום מושלם ליצירת האהבה בינכם, לתשוקה ולריגוש שלא תשכחו עוד הרבה זמן. חדרים לפי שעה בבר גיורא הם חדרים מפנקים, אשר יציעו לכם מגוון נרחב של פינות חמד, תוכלו למצוא בהם מטבח קטן ויוקרתי אשר מאובזר היטב בכיבוד מתוק ומלוח לבחירתכם ושתייה חמה וקרה, מיטה רחבה במיוחד ומפנקת בעיצוב רומנטי, מוזיקה וסרטים למבוגרים בצפייה במסך LCD שטוח. חדרים לפי שעה בבר גיורא ישמרו על הפרטיות שלכם ויעניקו לכם כמה שעות של רומנטיקה באופן שבו חלמתם עליו.

חדרים לפי שעה בבר גיורא

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות