חדרים לפי שעה באשתאול

חדרים לפי שעה באשתאול

אשתאול הוא מושב צפון לעיר בית שמש, אשר שייך למועצה אזורית מטה יהודה. היישוב אשתאול הוקם באמצעות עולים מתימן, ב- 1949, מיד עם תום מלחמת העצמאות. המושב אשתאול נוסד עם שאר יישובי פרוזדור ירושלים בתום מלחמת העצמאות, על קרקעות הכפרים הערביים אישוע, ועיסלין, אשר נכבשו במבצע דני על ידי חטיבת הראל ותושביהם עזבו ולא הורשו לחזור. וזאת על מנת ליצור רצף התיישבותי בין השפלה לבין ירושלים. גרעין המייסדים הראשון של אשתאול עלה לקרקע בחודש דצמבר ב- 1949 והורכב, כאמור, רובו ככולו מעולים יוצאי תימן. בתחילה הם התפרנסו מעבודות יערנות במסגרת הקרן הקיימת לישראל. בשלב מאוחר יותר נרתם ארגון הג'וינט בארץ וסייע לתושבי המקום לפתח את ענפי החקלאות ובכלל זה הלול.

חדרים לפי שעה באשתאול – אירוח רומנטי בתוך יער –
מי מכם לא חולם על אירוח רומנטי בחיק היער? תדמיינו לעצמכם – בילוי זוגי בין העצים הגבוהים, הצמחייה עשירה ומלבלבת, הפרחים ריחניים, וריחות של הטבע מבשמים. כל אחד מאתנו היה רוצה אירוח כזה ובענק! ואתם מוזמנים להגשים חלומות באמצעות שכירת חדרים לפי שעה באשתאול. חדרים לפי שעה באשתאול מזמינים אתכם לחוויה יוצאת מן הכלל, בקתות אבן מעוצבות בסטנדרט גבוה, ומאובזרות באיכותיות. השירות הוא כמובן דיסקרטי ובמקום תיהנו מחנייה בשפע. במקום תוכלו למצוא נקודת תצפית על גוש דן, סמוך אליו ממוקמים אתרים מעניינים כגון: בור מים אשר היווה תעלת הגנה עבור לוחמי פלמ"ח במלחמת העצמאות, נקודת המפגש נמצאת בחניון, בו תוכלו למצוא שולחנות פיקניק ומקום מסודר אף למנגל. חדרים לפי שעה באשתאול זמינים עבורכם שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה ומזמינים אתכם להתארח בסוויטות יוקרתיות במיוחד, בחדרים מעוצבים ומלאים בפינוקים, במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

ניתן לשכור חדרים לפי שעה באשתאול עבור כל מטרה – ממגורים ועד נופש וליהנות מהאירוח הכפרי ממש כמו בטוסקנה. אתם תיהנו מבריכת השחייה על גבי דקים איכותיים וחלקים אשר צופו בלכה ותיהנו מחדרי איכות שאשתאול מציעים לכם. כחול הבריכה, ירוק היער – מה אפשר לבקש עוד? כאשר זה המקום שלכם, אתם ללא ספק על הגובה, לא רק פיסית, כי אם גם רוחנית.

חדרים לפי שעה באשתאול

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות