חדרים לפי שעה בנחם

מחפשים אחר פתרונות אירוח דיסקרטיים באזור בית שמש? רוצים להכיר מקרוב את מתקני האירוח העומדים לרשותכם באזור? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי על חדרים לפי שעה בנחם, מושב הסמוך לבית שמש.

מספר מילים על מושב נחם
מושב נחם הממוקם בסמוך לבית שמש הוקם בשנת 1950 על ידי קהילת עולים מתימן וקוצ'ין שבהודו. המושב משתייך לתנועה המיישבת של הפועל המזרחי, ולאורך שנים רבות, מרבית תושבי המקום עסקו בענפי החקלאות השונים. כיום המושב מונה כ-550 תושבים שבחלקם ממשיכים לעסוק בענפי החקלאות ובחלקם מתפרנסים מעבודות חוץ וממוקדי תיירות אשר הוקמו בשטח המושב לאורך השנים.

פתרונות אירוח במושב נחם
מושב נחם מעמיד לרשותכם פתרונות אירוח מגוונים המשלבים בין צימרים לבין וילות יוקרתיות לאירוח. בכל אחד ממתחמי האירוח הפועלים בשטח המושב תוכלו למצוא גם חדרים לפי שעה בנחם, בהם ניתן ליהנות מחוויית אירוח מפנקת למספר שעות בודדות במהלך שעות היום או הלילה.
חדרים לפי שעה במושב נחם מתוחזקים על ידי תושבי המקום שבבעלותם מתחמי האירוח המדוברים, ובכל אחד מהם תוכלו למצוא היצע מרשים ואיכותי של מתקני אירוח ופינוק הכוללים בין היתר: חדרי אירוח מרווחים ומעוצבים, ריהוט מודרני, מערכות ישיבה מעוצבות, מיטות זוגיות גדולות במיוחד, חדרי רחצה מטופחים, מתקני ג'קוזי מפנקים, פינות קפה, מיני ברים ועוד שלל פינוקים העומדים לרשות האורחים.

חדרי האירוח של מושב נחם מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לבלות מספר שעות קסומות במהלך היום אם אהוב/ת ליבו, או לחילופין, לכל אילו מביניכם המחפשים אחר מתחמי אירוח פסטורליים באזור בית שמש בהם ניתן להתארח לפרקי זמן של שלוש שעות עד מספר שעות לא מוגבל לאורך היום או הלילה.
ברשימת חדרים לפי שעה בנחם, תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לבחירת אחד מחדרי האירוח העומדים לרשותכם במושב. בכרטיס העסקי של כל אחד ממתחמי האירוח במושב ממתין לכם מידע מורחב אודות המקום וגם גלריית תמונות הממחישה לכם בצורה הטובה ביותר את חוויית האירוח והפינוק במקום. כנסו, התרשמו ובחרו לעצמכם חדר פרטי לאירוח שעתי! 

חדרים לפי שעה בנחם

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות