חדרים לפי שעה במושב תעוז

מושב תעוז הוא מושב שנמצא בהרי יהודה, על כביש מספר ארבעים וארבע, בסמוך לכביש הגבורה, במרחק נסיעה קטן מירושלים ומתל אביב, ממש באמצע הדרך ומאוד נגיש גם למי מכם שינסה להגיע באמצעות תחבורה ציבורית למושב. מקור השם של מושב תעוז הוא מפסוק בספר תהילים "לך זרוע עם גבורה תעז ידך תרום ימינך". מושב תעוז הוא אחד מחמשת המושבים שמהווים מרכז לקהילה הקוצ'ינית ולאט לאט התפתח הישוב והפך לישוב תיירותי בעקבות התפתחות הצימרים שקמו בו וחדרי האירוח שהוקמו בו בשנים האחרונות. בקרבת ירושלים בשנים האחרונות עלה הביקוש לחדרי אירוח, הימצאותו של מושב תעוז בדרך שבין תל אביב לירושלים הופך למעשה את היישוב כאטרקטיבי מבחינה תיירותית.

מה מציעים לכם חדרים לפי שעה במושב תעוז?
חדרים לפי שעה במושב תעוז הם צימרים אשר יציעו לכם תחושה כפרית אמתית, חוויה קסומה של נופש. אנו ממליצים לכם לשלב בנופש שלכם גם את האטרקציות אשר הסביבה יכולה לספק עבורכם. בקתות מול החורש, בקתות עץ כפריות, מעוצבות בשיא הרומנטיקה, בצבעים חמים כאשר מה שבא לכם זה רק להתכרבל ולהתפנק, להתרגש ולהתאהב וכל זאת מול נוף הרי ירושלים. הצימרים במושב תעוז הם בדרך כלל צימרים לזוגות וישנם גם חדרים לפי שעה במושב תעוז בפרטיות ובעיצוב רומנטי במיוחד, עם מגוון פינוקים – מסך טלוויזיה גדול, ג'קוזי מפנק, מיטה רחבה ונוחה ועוד שלל פינוקים להשלמת החוויה שלכם. לאורחי הצימרים ניתנת אפשרות גם לקבל טיפולי ספא מפנקים במיוחד, ארוחות בוקר כפריות ואיכותיות ובתיאום עם ההנהלה ניתן לערוך ולשלב את הצימר בהתאם לאירוע, אם זה נופש סטנדרטי אז ניתן לקבל בקבוק יין, פירות העונה ושתייה חמה, ואם זה יום הולדת – ניתן לסדר את הצימר עם בלונים, סידורי פרחים ועוד מבחר הפתעות בסגנון.

סביב הצימרים במושב תעוז תוכלו לחזות בנופים מרהיבים שממש תחסירו פעימה מלבכם, מדשאות גדולות ובחלק ממתחמי האירוח תוכלו לערוך גם אירועים קטנים אינטימיים, וגם אם זה עבורכם נופש זוגי ואתם בוחרים לקחת חדרים לפי שעה במושב תעוז – ממתינות לכם בקתות מול החורש, מול נוף הרי ירושלים, בפרטיות מלאה.

חדרים לפי שעה במושב תעוז

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות