חדרים לפי שעה בבורגתא

חדרים לפי שעה בבורגתא

בורגתא הוא מושב עובדים על כביש נתניה – טול כרם, כביש חמישים ושבע. בורגתא קרוי על שמו של היישוב בורגתא אשר שכן במקום בתקופת התלמוד. בשנת 1949 נוסד המקום בורגתא באמצעות משפחות שעלו מטורקיה ו- ארבע משפחות ממרוקו. עם הזמן המושב בורגתא התפתח וכיום מתגוררות בו מאתיים וחמישים משפחות. נכון להיום פועלות במקום בורגתא מספר משפחות מצומצם אשר עוסקות בחקלאות – משפחה בעלת רפת גדולה, ועוד ארבע משפחות אשר עוסקות בגידול ותוצרת חקלאית של פרחים. יתר המשפחות עובדות מחוץ למושב בורגתא. במקום בורגתא יש גן פסלים של יגאל תומרקין. בצד המזרחי של היישוב בורגתא לכיוון בארותיים קיימת טיילת לאורך נחל אלכסנדר. שם נבנה בית ספר קדם לשירות אוכלוסיית מזרח עמק חפר.

חדרים לפי שעה בבורגתא – מקום שנועד לברוח מן השגרה -
האם שמעתם אי פעם על בורגתא או שיצא לכם לבקר במקום? סביר להניח שלא... גם אם לא, אף פעם לא מאוחר מדי ואנו ממליצים לכם לשכור חדרים לפי שעה בבורגתא. במושב בורגתא הוקמו בשנים האחרונות צימרים וחדרי אירוח כהכנסה נוספת, וכן מכיוון שאזור בורגתא מאוד מגוון ומעניין מבחינה תיירותית. חדרים לפי שעה בבורגתא הינם מתחמי צימרים אשר ניתנים להשכרה גם על בסיס יומי, כך שאם בא לכם לברוח מהשגרה או להפתיע את בן הזוג או בת הזוג שלכם בכמה שעות של פינוק רומנטי מיוחד, בואו לצימרים של בורגתא ותיהנו מחוויה מטורפת במיוחד. כמו כל צימר, גם חדרים לפי שעה בבורגתא מציעים מקום דיסקרטי ורומנטי עבור זוגות, חדרי האירוח המפנקים והרומנטיים כוללים בתוכם מיטה רחבה, אמבטיה או ג'קוזי מפנק להשלמת החוויה הרומנטית, חדרי אמבטיה מאובזרים עם כל התוספות הרומנטיות שבני זוג צריכים, ובנוסף כל מיני פינוקים קטנים אשר משלימים את החוויה הרומנטית עבורכם כגון: בקבוק יין, פירות העונה, שוקולד וכדומה...

במושב בורגתא תוכלו למצוא גן פסלים של יגאל תומרקין, וטיילת לאורך נהר אלכסנדר – זהו מקום נדיר ביופיו לטייל בו כאשר אתם מגיעים לנפוש באזור בורגתא. אם אתם גרים באזור ומחפשים מקום לברוח מהשגרה, זקוקים לטפח את האהבה והזוגיות שלכם, שכרו כבר עכשיו חדרים לפי שעה בבורגתא.

חדרים לפי שעה בבורגתא

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות