חדרים לפי שעה בשדה יצחק

שדה יצחק הוא מושב במזרח השרון, דרומית מזרחית לחדרה, אשר משתייך למועצה אזורית מנשה. בשנת 1952 הקימו את מושב שדה יצחק, באמצעות עולים מפולין, על אדמות שבעבר ישב עליהן קיבוץ להבות חביבה, אשר שינה את מיקומו ועבר שלושה קילומטרים למזרח. שמו של המושב שדה יצחק ניתן לו על שמו של יצחק שדה, שהיה מייסד הפלמ"ח ומפקדו הראשון. תושבי המושב שדה יצחק מתפרנסים בעיקר מגידולי פרחים ומחממות חקלאיות או מפרנסה ממקצועות חופשיים בערים אשר סמוכות למושה שדה יצחק. מושב שדה יצחק נחשב לבין המובילים בארץ בתחום גידולי הפרחים ומספק סחורה לכל חלקי מדינת ישראל. בנוסף, קיימים בו גם בעלי מקצועות חופשיים וגם בעלי עסקים.

חדרים לפי שעה בשדה יצחק – לו היה ניתן לעצור את הזמן...
מי מכם לא היה רוצה לעצור את הזמן ולו אף לכמה רגעים קטנים, רגעים של חסד? לעזוב את הכל, את השגרה, את העבודה, את העסקים, ולהתמסר לאהבה ולשקט, לפרטיות שכל אחד בנבכי נשמתו מייל לה שתגיע כבר במהרה. חדרים לפי שעה בשדה יצחק הם המקום האופטימלי שבו תוכלו לעצור את הזמן לכמה שעות באמצע היום, או בערב, באמצע השבוע, בסוף השבוע, או בכל שעה שרק תרצו. הביקוש לאירוח לפי שעה עלה בשנים האחרונות וכך גם ההיצע, ניתן למצוא חדרי מלון לפי שעה שיעניק לכם חדרי אירוח בתנאים גמישים יותר, בין אם מדובר על התנאים של קבלת החדר והעזיבה שלו ובין אם מדובר על התשלום, חדרים לפי שעה בשדה יצחק נחשבים לאירוח זוגי ולכן תוכלו למצוא בהם כל מה שיידרש לכם לבלות כמה שעות של רומנטיקה ותשוקה סוערת.

החל ממיטה זוגית עם מצעים מובחרים, דרך פינת קפה חביבה, בצימרים לפי שעה מסוימים בארץ תוכלו גם למצוא במתחם שלהם בריכת שחייה פרטית, ג'קוזי מפנק ומתקני ספא.
חדרים לפי שעה בשדה יצחק מציעים לכם שירות דיסקרטי – בעזרתו תוכלו לבקש להגיע אל החדר מבלי להיפגש עם הנהלת המקום ולשלם בתיבת שירות מבלי שהצוות של שדה יצחק בכלל יפגוש אתכם, עד כדי כך הם שומרים על הפרטיות שלכם...

חדרים לפי שעה בשדה יצחק

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות