חדרים לפי שעה בכפר אוריה

חדרים לפי שעה בכפר אוריה

כפר אוריה הינו מושב בשפלת יהודה, ליד העיר בית שמש, אשר שייך למועצה אזורית מטה יהודה. אדמות היישוב כפר אוריה נקנו ב- 1870 באמצעות יצחק אייזיק שבא לארץ למטרה זו והביא לשם כך צרור כסף משלו ומשל אחרים שאסף למטרה זו, בין השאר גם עבור אגודת ביאליסטוק בעירו. באותם ימים של השלטון הטורקי הייתה סכנת מוות מרחפת על עסקאות קרקע בין מוסלמים ללא – מוסלמים והיה צריך להסתיר את העסקה על ידי החכרת האדמות לערבים. הרעיון היה ליישב את המקום כדי להפכו לתחנה בה ישהו הנוסעים בדיליז'נסים מיפו לירושלים לילה במקום לשהות בחאן הערבי שהיה בבאב אל וואד. בתחילת שנת 1913 הזמין מאיר רוטנברג את חבורת סג'רה שכללה שלושה עשר חברים ושלוש חברות שכללו את א. ד. גורדון, נוח נפתולסקי, יצחק טבנקין, אווה טבנקין, בן ציון ישראלי, יוסף זלצמן ויצחק פינרמן לבוא וליישב את המקום.

חדרים לפי שעה בכפר אוריה – התגשמות החלומות שלכם -
בלב הפסטורליה, כאילו שהדברים לקוחים מציור אומנותי, מול נופי הרים ירוקים ופורחים, מחכים לכם חדרים לפי שעה בכפר אוריה רומנטיים ומושקעים, כמו באגדות. מחפשים צימרים רומנטיים? תוכלו לשכור חדרים לפי שעה בכפר אוריה, זה המקום עבורכם, אינכם צריכים להתלבט יותר. כל מה שחלמתם עליו נמצא במקום אחד – גם הצימרים שוכנים בלב הטבע הנפלא הזה, גם הצימרים קרובים למרכז הארץ, האווירה הינה כפרית ושליווה, צימרים עם ג'קוזי גדול, אשר ממוקם מול החלון, אשר משקיף לנוף הקסום של הרי יהודה, פינת חצר לבבית, בריכת שחייה צמודה לימי הקיץ החמים. באם יש לכם אירוע משמח, כאשר תשכרו חדרים לפי שעה בכפר אוריה – בעלי המקום יקשטו לכם את הצימר בבלונים, בעלי כותרת ובתאורה רומנטית, יכינו לכם ארוחה כפרית טעימה, אשר תלווה בבקבוק יין.

חדרים לפי שעה בכפר אוריה מזמינים אתכם ליום כיף זוגי, ליהנות ממספר שעות יחדיו של זוגיות ופרטיות. הצימרים מציעים לכם פרטיות ודיסקרטיות מלאה, , חנייה צמודה, פינת ברביקיו צמודה לצימר, פינת ישיבה, ג'קוזי וכל הפינוקים אשר תחפצו כדי שתהיה לכם חוויה רומנטית מיוחדת במינה.

חדרים לפי שעה בכפר אוריה

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות