חדרים לפי שעה בסתריה

סתריה הוא מושב באזור השפלה, מצפון מזרח לעיר רחובות. אשר נמצא בתחום השיפוט של מועצה אזורית גזר ומשויך לתנועת המושבים. בשנת 1949 הוקם היישוב סתריה באמצעות תשעים וחמש משפחות עולים מפולין ומרומניה , אשר עלו לארץ ממחנות מעבר מקפריסין, לשם נשלחו על ידי הבריטים. עד מלחמת העצמאות שכן במקום סתריה שבט בדואי בשם סטריה ובעקבות כך נקרא שם היישוב, למרות שבני השבט קראו למקום איבן אל – פאדל. משמעות אל – סטר בערבית קו, חצייה ושליטה – לשבט סטריה השם סימל את קו דרכם ואת בתיהם הייחודיים באורכם, לשורש משמעויות נוספות אשר הן: כף סידים, ציור, סרגל, רישום, שרטט, כתיבה, רישום, מיתוס ואגדה. במהלך הזמן הצטרפו לתושבי היישוב סתריה עולים מהונגריה ותושבי הארץ.

חדרים לפי שעה בסתריה – חוויה לגוף ולנפש -
בלב המושב הפסטורלי הירוק הזה, אשר ממוקם בשפלה, מחכים לכם חדרים לפי שעה בסתריה. בצימרים בסתריה תוכלו ליהנות ולהתפנק גם מחבילות ספא מפנקות ורומנטיות במיוחד, מלילה רומנטי, מליל כלולות, מערבי גיבוש, אתם יכולים לחגוג יום נישואין או לחילופין לחגוג יום הולדת, להפתיע את הפרטנר שלכם, כיד העולה על הדמיון שלכם, פשוט תהיו יצירתיים ובעלי מעוף, תנו דרור למחשבות שלכם, השכירו חדרים לפי שעה בסתריה ושפרו את הזוגיות שלכם. צימרים בסתריה הם צימרים כפריים ברמה יוקרתית אפילו יותר מבתי מלון והם כוללים: מיטת אפריון, ג'קוזי זוגי, טלוויזיה, סלון, חצר עם מדשאה ירוקה, פינות ישיבה, אווירה פסטורלית ושירות אישי ומקצועי ביותר. אם אתם חושבים להתפנק למספר שעות, אנו ממליצים לכם לשכור חדרים לפי שעה בסתריה ולחוות רגעים רומנטיים עם בן או בת הזוג שלכם.

האם אתם מכירים את המושג צימר ספא? זהו למעשה צירוף של שתי הנאות החיים במקום אחד. גם לנפוש וגם להירגע. אם תשכירו חדרים לפי שעה בסתריה תוכלו לקחת ספא פרטי בתוך צימר רומנטי. בצימר ספא ממתינים לכם סאונה, ג'קוזי, מיטה זוגית, חדר אמבטיה, פינת תה וקפה נחמדה, מיטות טיפולים, חלוקי מגבת, שמפניה לעידוד המצב רוח, נעלי ספא, פירות העונה, שוקולדים ועוד מבחר רב של פינוקים.

חדרים לפי שעה בסתריה

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות