חדרים לפי שעה בכרם מהרל

חדרים לפי שעה בכרם מהרל

כרם מהרל הינו מושב באזור הצפון, אשר שוכן על אחת הגבעות הדרומיות של הכרמל , בין זכרון יעקב לבין עתלית. המושב כרם מהרל נכלל בין יישובי המועצה אזורית חוף הכרמל וקרוי על שמו של המהר"ל מפראג אשר היה הרב הראשי של פראג במאה ה- שש עשרה. בשנת 1949 הוקם כרם מהרל באמצעות קבוצה של עולים מצ'כוסלובקיה, רובם ניצולי השואה, על האדמות הכפר הערבי איג'זים, אשר תושביו עזבו אותו במהלך מבצע שוטר (במסגרת מלחמת העצמאות) לשומרון ולא הורשו לחזור לאחר המלחמה. מיקומו כ- עשרה קילומטרים צפונית לזכרון יעקב והוא אחד ממאות מושבי עולים שהוקמו בשנותיה הראשונות של מדינת ישראל.

מה מייחד את חדרים לפי שעה בכרם מהרל?
בוודאי שחלמתם פעם או פעמיים בימי חייכם, לנפוש בקתות עץ בין עצים גבוהים, ואם לא אזי אינכם במקום הנכון, כיוון שכאשר שוכרים חדרים לפי שעה בכרם מהרל נמצאים במקום האולטימטיבי לאלו המחפשים אווירה כפרית פסטורלית. אם אתם מחפשים נוף יותר ירוק או נוף לים, , חפשו חדרי אירוח בצפון, באזור רמת הגולן. או לחילופין אתם יכולים לחפש לכם צימרים בנגב הרחוק. כרם מהרל הוא ישוב בצפון, אשר שוכב על אחת הגבעות הדרומיות של הכרמל לא רחוק מזכרון יעקב וקרוב גם לעתלית – מה שאומר שגם המרחק נסיעה מחופי הים התיכון קטנים, במהרה תוכלו להגיע ולטבול בים הקסום ואם לא בא לכם אז תוכלו רק להשקיף עליו מחדרי האירוח שאתם שוכרים. לצדו המערבי של המושב כרם מהרל מצויה שמורת טוף כרם מהרל, בשמורה זו מחשופים מרשימים של שכבות טוף שזורות עורקי גבס ומינרלים שונים.

אלו מכם האוהבים לרכב על אופניים ימצאו באזור כרם המהרל מגוון מסלולי רכיבה מסומנים ומסודרים. את המסלולים ניתן גם לעבור באופן רגלי ואורכם נע בין חצי שעה לארבע שעות, כך שאם תרצו לתכנן יום של טיול, תוכלו לתכנן אותו להתחיל אותו או לסיים אותו עם מסלול טיול מעניין בנופים המיוחדים, אך לשלב באמצע היום כמה שעות של פינוק וריגושים.

חדרים לפי שעה בכרם מהרל

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות