חדרים לפי שעה במושב דור

דור הוא מושב ליד זכרון יעקב, אשר שייך למועצה אזורית חוף הכרמל. בשנת 1949 הוקם מושב דור, באמצעות קבוצת עולים יוצאי יוון, שלאחר מכן הצטרפו אליהם יוצאי עיראק. המושב דור הוקם על האדמות החקלאיות של הכפר הערבי טנטורה שתושביו גורשו ו/ או ברחו לפי גישות שונות במחקר ההיסטורי במהלך מלחמת העצמאות ולא הורשו לחזור אליו לאחריה. שמו של מושב דור נובע משמה של העיר הקדומה דור שנמצאה סמוך למקום. חוף דור, חוף הים הקרוב למושב דור, הוא אחד מחופי הים הנוחים לרחצה במדינת ישראל, בעקבות כך שהוא בתוך מפרץ טבעי. לאורך חוף דור ניתן למצוא צמחיית חופים, בעלי חיים עשירים וצמחיית חולות.

הגאווה של חדרים לפי שעה במושב דור – שהם שוכנים על קו החוף
הקרבה לים מאז ומתמיד היוותה יתרון משמעותי בתחום הנופש והפנאי. הייחודיות של חדרים לפי שעה בחוף דור היא האווירה הכפרית, שפע הצמחייה, המדשאות הירוקות, וגולת הכותרת – רק שבע מאות מטר מחוף הים, הרי זה תענוג צרוף לכל דעה ועניין... שערו בנפשכם בילוי רומנטי, פיקניק בדשא מתחת לצל העצים, אוויר צלול, טיול לאורך החוף לאור השקיעה הרומנטית, צימר עם ג'קוזי, אתם אוחזים בידכם כוס עם יין, מה צריך יותר מזה? אתם מסודרים מבחינה רומנטית, הלא כן? במושב דור ממתינים לכם מגוון צימרים רומנטיים, אשר מיועדים בעיקר לאירוח זוגות אוהבים. בנוסף, בעלי הצימרים במושב דור מזמינים אתכם גם לאירוח בתוך חדרים לפי שעה במושב דור, גם לסוף שבוע וגם לחופשה זוגית. לשכוח מכל העולם, להתנתק לגמרי, רק אתם והזוגיות שלכם, הנוף והים. הנוף של חדרים לפי שעה בחוף דור שניתן לבלות מספר שעות יחדיו בצימר מפנק ורומנטי ולשלב עוד אטרקציות כגון: ספא, ספורט ימי, מסעדות ואף ברביקיו בחדר של הצימר.

הצעת נישואין בתוך חדרים לפי שעה במושב דור -
הצעת נישואין היא נקודה בחיים שלכם בעלת משמעות רבה, היא אירוע מכונן ומרגש בחיים שלכם, חדרים לפי שעה במושב דור הם המקום המושלם עבור הצעת נישואין מקורית, אל מול השקיעה, על הצוק, שולחן קטן עם מפה, טבעת יוקרתית, בקבוק יין מובחר ורק נשאר שהיא תסכים...

חדרים לפי שעה במושב דור

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות