חדרים לפי שעה בעופר

המושב עופר שוכן על מורדותיו המערביים של הכרמל. המושב עופר משתייך למועצה אזורית חוף הכרמל. המושב עופר שוכן בלבו של יער אורנים נטוע וחורש טבעי – יער עופר, חלקו המערבי של מושב עופר צופה אל מימי הים התיכון. בשנת 1950 נוסד מושב עופר, באמצעות עולים מהודו, מקהילת קוצ'ין, קהילת הבגדדים, יהודים ממוצא עיראקי שחיו בהודו, קהילת בני ישראל ועולים מעיראק. בתחילת שנות השישים הצטרפו למושב עופר עולים מפרס ועולים מכורדיסטן. כיום מתגוררים במושב עופר מכלל קהילות ישראל. מקור שמו של מושב עופר נגזר משמו של היישוב הערבי עין ע'זאל, שקרוב לחורבותיו נבנה היישוב העברי. תושביו הערבים של עין ע'זאל עזבו אותו בעקבות מבצע שוטר במלחמת העצמאות.

מה מכילים חדרים לפי שעה בעופר?
חדרי אירוח וצימרים הפכו בעשור האחרון למאוד פופולאריים בקרב זוגות צעירים שמחפשים לברוח לכמה שעות של רומנטיקה. שכירת חדרים לפי שעה בעופר הם פתרון נוח, זול ומהיר לזוגות אשר מחפשים מקום אינטימי לבילי משותף. ניתן למצוא בצימרים הללו שלל רב של פינוקים, כגון: ג'קוזי, טלוויזיה, DVD, ומערכת שמע משוכללת. חדרים לפי שעה בעופר והסוויטות של מושב עופר מעוצבים בסגנון ייחודי ושונה מכל מה שאתם מכירים, על פי מיטב העיצוב האירופאי. רוב הצימרים והסוויטות מעוצבים על פי סגנון וויקטוריאני, מפנק ויוקרתי, כך שהאווירה בחדרים הינה ממש קסומה, שלווה ורומנטית. הפרטיות והדיסקרטיות של האורחים בתוך חדרים לפי שעה בעופר היא בחשיבות עליונה, יש באפשרותכם להזמין מתוך הצימרים ארוחות קלות מתוך תפריט עשיר ומגוון ביותר, אשר כולל גם משקאות, מבחר גלידות וקינוחים רבים.

חדרים לפי שעה בעופר מתאימים להצעות של יום נישואין, לזוגות אשר מעוניינים להתבודד ברומנטיות שלהם, רחוק מעיני כל הסובבים אותם, הבחירה האולטימטיבית שלכם בחדרים אקסקלוסיביים בעיצוב מיוחד ובדיסקרטיות מלאה, יהפכו את הבילוי שלכם לרומנטי במיוחד. לצד כל צימר תוכלו למצוא חנייה פרטית עבור הנוחיות שלכם. בכל חדר תמצאו מיטת אפריון רחבה במיוחד עם מצעים רכים ומפנקים להשלמת הרומנטיקה, בר משקאות עשיר וחדר מקלחת מאובזר, מלווה בתמרוקים וסבונים ריחניים.

חדרים לפי שעה בעופר

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות