חדרים לפי שעה בקצרין

קצרין הינה מועצה מקומית במחוז הצפון במדינת ישראל, אשר ממוקמת במרכזה של רמת הגולן, בגובה של שלוש מאות מטר היישוב קצרין עד שלוש מאות שבעים מטר אזור תעשייה מעל פני הים. שטח השיפוט של קצרין הוא 12,214 דונם. מדרומה של קצרין נמצאת שמורת יער יהודיה. על פי החוקר פרופסור דן אורמן, מקור השם קצרין ביישוב קיסרין מתקופת התלמוד, בניגוד לדעתם של חוקרים, אשר מזהים את קיסרין עם קיסריה. שם היישוב קצרין נשתמר בכפר ערבי אשר היה במיקום הסמוך למיקומה של המועצה. ההחלטה להקים עיר בגולן התקבלה על ידי ממשלתה של גולדה מאיר ב- 1973. קצרין הוקמה ב- 1977 על ידי גרעין שהתארגן ב- 1975 בעידודו וביוזמתו של ועד יישובי הגולן.

חדרים לפי שעה בקצרין – מה מייחד אותם?
קצרין היא הלב של רמת הגולן, הנופים הקסומים של הכנרת והחרמון, אוויר צלול באזור טבריה והכנרת גורם להרבה אנשים להגיע אליה ולשכור חדרים לפי שעה בקצרין. הצימרים והסוויטות הם ברמה מאוד גבוהה, עיצוב בסטנדרט גבוה של חמישה כוכבים, ושירות הכי אדיב שתמצאו באזור הצפון. זוגות אשר רוצים להתפנק לכמה שעות, רוצים להעביר בילוי רומנטי, לחגוג אירוע זוגי עם הפרטנר שלהם, הצעת נישואין או יום הולדת, חופשה מהנה וזוגית – יכולים לשכור חדרים לפי שעה בקצרין. והמחירים בהחלט הוגנים ושווים לכל כיס, החל מ- מאתיים ₪ לבילוי רומנטי צרוף. חדרים לפי שעה בקצרין מזמינים אתכם לחוויה רומנטית נהדרת מול נופיה הקסומים של רמת הגולן.

בין הערים הצפוניות במדינת ישראל, תוכלו למצוא גם את קצרין, עיר יפהפייה, אשר היא שופעת מבחר רב של צימרים, בקתות עץ ציוריות וכן בתי הארחה. קצרין הינה מועצה מקומית במרכז רמת הגולן, המציעה חוויית נופש אשר אותה תזכרו עוד הרבה זמן לאחר הנופש שלכם, אזור יפה ומרתק, בעל מגוון נרחב של אטרקציות לגילאים שונים ולאוכלוסיות שונות.
חדרים לפי שעה בקצרין מאופיינים בהרבה פינוקים שיעשו את הנופש שלכם מושלם. האוויר הצלול, הנוף הקסום, השקט והנינוחות, כל צימר או בית הארחה מעוצב ברמה גבוהה ויוקרתית, תוכלו לממש את כל הפנטזיות שלכם.

חדרים לפי שעה בקצרין

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות