חדרים לפי שעה במעלה גמלא

מעלה גמלא הינו מושב של תנועת המושבים, אשר נמצא במערב רמת הגולן. היישוב מעלה גמלא נמצא בתצפית נוף, במעלה הכביש המטפס מצפון הכנרת לגמלא העתיקה, בגובה של מאה ועשרה מטרים מעל פני הים, שלוש מאות ועשרים מטרים מעל פני הכנרת ובמרחק של כ- ארבעה קילומטרים מחוף הכנרת. היישוב מעלה גמלא שוכן בין בקעת בית צידה וקניון נחל דליות. מצפון ליישוב מעלה גמלא נמצאת שמורת יער יהודיה. המושב מעלה גמלא הוקם ב- 1976 במקום זמני ועבר למיקומו הנוכחי ב- 1979. היישוב מעלה גמלא חילוני ומבוסס על ערכי שיתוף, חקלאות, אירוח תיירותי ומעורבות קהילתית. נכון לשנת 2013, ביישוב מעלה גמלא מעל מאה משפחות אשר מתבססות על עבודה חקלאית, מקצועות חופשיים וכן תיירות.

חדרים לפי שעה במעלה גמלא – מה מיוחד כל כך בהם?
אם תשכירו חדרים לפי שעה במעלה גמלא – תחושו תחושה של שחרור לגוף ולנשמה, תחושה של הרפיה, הרי זה נהדר עבור תחושה של חופשה בת מספר שעות. זו התחושה שתעטוף אתכם בבואכם למעלה גמלא, אחד האזורים הקסומים ביותר של מדינת ישראל. שוחרי התרבות ביישוב מעלה גמלא וגם תיירים שמגיעים לשכור חדרים לפי שעה במעלה גמלא יכולים ליהנות ממגוון הרצאות ומחוגים אשר מתקיימים מדי יום במושב מעלה גמלא, גם במקום מועדון הסרט הטוב ואף מועדון זמר, מופעי אומנות ומוזיקה שונים, יוכלו לתבל את החוויה שלכם בצימרים. אך אם באתם ליהנות מרומנטיקה ואתם חולמים על חופשה רומנטית, לפתוח את החלון בבוקר ולהתבונן בנוף ירוק של מרחבים ושדות מרהיבים ביופיים - חדרים לפי שעה במעלה גמלא יעשו את העבודה עבורכם.

חדרים לפי שעה במעלה גמלא הינם צימרים אינטימיים, בעלי כניסה נפרדת וכן חצר נפרדת, מעוצבים ביוקרה ובתחכום, מאובזרים בפאר במיוחד עבורכם, על מנת להפוך את החופשה שלכם לחוויה רומנטית מיוחדת במינה, אם זה המיטה הזוגית הגדולה במיוחד, אם זה הג'קוזי הזוגי והחמים, או אולי הג'קוזי ספא המונח בפאתי הגינה, לכל צימר יש את הפינוקים משלו, אבל מה שחשוב הוא שתגיעו ושתשקיעו בזוגיות שלכם, כל השאר מחכה לכם בצימר, הרומנטיקה וכל שאר הפינוקים.

חדרים לפי שעה במעלה גמלא

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות