חדרים לפי שעה באביטל

חדרים לפי שעה באביטל
אביטל הוא מושב ישראלי בעמק יזרעאל, אשר ממוקם בקרבת הר הגלבוע, מרחק של כ- עשרה קילומטרים מדרום לעפולה. מקור השם אביטל הוא מספר שמואל א', עבור ציון ברכת הטל שתבוא במקום קללת דוד – שמואל ב' א' כ"א. "הרי בגלבוע אל טל ואל מטר עליכם ושדי תרומות כי שם נגעל מגן גבורים מגן שאול בלי משיח בשמן". מושב אביטל נקרא בעבר תענך א'. בשנת 1953 הוקם מושב אביטל, כחלק מתנועת המושבים, באמצעות עולים מטורקיה ומפרס, אליהם הצטרפו עולים מכורדיסטן, אשר שהו במעברת זרעין. המתיישבים לא היו מנוסים בחקלאות ונזקקו להדרכה רבה עד שלמדו לגדל ירקות וגידולי תעשייה. אביטל היה היישוב הראשון שהוקם בחבל תענך.

חדרים לפי שעה באביטל – איך לברוח מהשגרה –
ישנם אנשים, אשר מכל מיני סיבות אישיות אינם מעוניינים שיראו אותם בבתי מלון במרכז הארץ ולכן הם בורחים לעמק יזרעאל ושוכרים חדרים לפי שעה באביטל, החדרים הם חדרים מפוארים עד כי ניתן למצוא בהם מיטת אפריון מפוארת, מטבח עם משקאות קלים, ג'קוזי צמוד, טלוויזיה LCD, מערכת שמע ו- DVD. כאשר תשכרו חדרים לפי שעה באביטל באפשרותכם גם להזמין ארוחה חלבית לחדרים, בתוספת מחיר סמלי בלבד. רבים מכם בוודאי מעוניינים להפתיע את הפרטנר שלכם על ידי השכרת חדר רומנטי וקסום, בין אם זו הפתעת הצעת נישואין ובין אם זה הפתעת יום הולדת או סתם שבירת השגרה. חדרים לפי שעה באביטל הם אידיאליים עבור זוגות, מסיבות והפתעות נעימות, אשר אתם מעוניינים להפתיע את היקרים ללב שלכם.

אם אינכם מעוניינים לנסוע רחוק מדי, כדי להגיע למקום יוקרתי וקסום ולגנוב שעה של תענוג אמתי, כדאי שתמצאו חדרים לפי שעה באביטל מפוארים ורומנטיים, עם חנייה צמודה לחדרים, מה שיקנה לכם דיסקרטיות ונוחות רבה. תוכלו למצוא מחירים הוגנים על נוחות ויוקרה של חדרים לבילוי אינטימי. כאשר אתם מחפשים חדרים לפי שעה באביטל תופתעו לגלות שהמחירים הרבה יותר זולים מאשר בבתי מלון, וכן תודהמו מהעיצוב המיוחד של החדרים שאפילו הרבה יותר מפוארים מבתי המלון היוקרתיים ביותר ברחבי מדינת ישראל.

חדרים לפי שעה באביטל

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות