חדרים לפי שעה בכלנית

צימרים בכלנית לפי שעה באזור הכנרת
במרחק לא רב מהכנרת ומהעיר טבריה מצד אחד ומהעיר כרמיאל מהצד השני, ממוקם היישוב כלנית. יישוב תיירותי מפותח במיוחד המתמחה באירוח רומנטי הן בשל פתרונות האירוח הרבים, ביניהם צימרים לפי שעה בכלנית והן בשל הנוף המופלא שהיישוב חובק. נוף לכנרת, כבר אמרנו?! היישוב כלנית, ממוקם על כביש קדרים – גולני, בגובה של כ 20 מטרים מעל פני הים, היישוב צופה אל הכנרת ומגלה נופים מרהיבים, בשל כך נחשב הישוב לאחד ממקומות הבילוי הנחשקים דווקא ע"י זוגות. מיקומם של צימרים בכלנית מהווים עבור האורחים אטרקציה בפני עצמה. כמעט כל צימר בכלנית לפי שעה שתפגשו כאן באתר, מציע נוף מרטיט של חורש טבעי שמתמזג עם צבעה תכול של הכנרת, שפשוט לא תוכלו להישאר אדישים...

כאן באתר, אנו מציעים צימרים לפי שעה בכלנית, לאירוח גמיש לזוגות בעיקר ולא רק. תוכלו לשכור צימר לכל מטרה ולפי שעה, תוכלו לבחור מתי להגיע ומתי לעזוב ובכך לשלוט בהוצאה. המחיר לשעה נע בין 50-100 ש"ח, זוהי אופציה נהדרת לבילוי רומנטי קצר, במחיר נח עם כל הפינוקים שאתם חולמים עליהם.
צימרים רומנטיים לזוגות במושב כלנית לפי שעה
מרבית הצימרים מציעים אבזור מלא, ישנם צימרים יוקרתיים המציעים מעבר לסטנדרט, בריכה פרטית מחוממת, ג'קוזי בחדר או ספא פרטי ועוד פינוקים בהזמנה כמו ארוחות, עיסויים וכד'. בנוסף, שירות דיסקרטי מלא למעוניינים, המאפשר כניסה עצמאית לצימר ללא מפגש, תשלום באופן חסוי ופרטיות מלאה בזמן האירוח. כמו כן, כמעט בכל מתחמי הצימרים שתפגשו כאן, תזכו לחניה צמודה ודיסקרטית.

לרשותכם מאגר של חדרים לפי שעה בכלנית ליד הכנרת, מצאו את הרגע, בואו לאהוב במקום טוב. בכל שעה מסביב לשעון! גם באפליקציית IROOMS.

חדרים לפי שעה בכלנית

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות