חדרים לפי שעה במגידו

חדרים לפי שעה במגידו

מגידו הינו קיבוץ בעמק יזרעאל והוא משתייך למועצה אזורית מגידו, אשר שייך לתנועת הקיבוץ הארצית. בשנת 1949 הוקדם קיבוץ מגידו באמצעות ניצולי השואה, פרטיזנים ולוחמים מפולין ולוחמים מהונגריה שעלו לארץ ישראל. כאמור קיבוץ מגידו נוסד בפברואר בשנת 1949, באמצעות קבוצה על שם יוסף קפלן של השומר הצעיר, אשר יצאה ממשמר העמק. המייסדים של קיבוץ מגידו היו לרוב יוצאי פולין אשר עלו ארצה בסיום השואה, חלקם הגדול דרך מחנות המעצר בקפריסין. חברי הקבוצה התפצלו בין גת, נגבה ועין השופט על מנת לקבל הכשרה ולחזק את הקיבוצים. החברים בנגבה גם השתתפו בקרבות להגנת המקום במלחמת העצמאות.

מה מיוחד אודות חדרים לפי שעה במגידו?
בינינו לבין עצמכם, אין מי שלא יודע מה זה צימרים, כל ילד קטן כבר בוודאי היה פעם אחת בצימרים בחייו, כולכם בוודאי הייתם בצימרים ואתם מפנטזים לחזור לשם, אבל יש מגבלות בחיים, אין מה לעשות, כגון: מסירות לעבודה והקושי לקחת ימי חופש, ילדים, נסיעה ארוכה וכדומה, בדיוק בשבילכם המציאו את הרעיון של חדרים לפי שעה במגידו! חדרים לפי שעה במגידו הם המקום המתאים לזוגות אשר מחפשים מקום לקצת בילוי רומנטי, לחופשה של בילוי במסגרת של כמה שעות, הם מתוכננים כך שבמהלך הבילוי שלכם בצימרים תנצלו ותיהנו מהשהות שלכם בכל פינה ביחידת האירוח. חדרים לפי שעה במגידו ניתנים להשכרה לפי שעה או על בסיס יומי, אם תגיעו לאירוע או שאתם מעוניינים לטייל באזור מגידו ואתם מחפשים מקום נוח ונעים לשהות בו, צימרים במגידו מהווים פתרון נהדר עבורכם והעלות באופן יחסי לבית מלון היא נוחה ואטרקטיבית ביותר.

ישנו מבחר של צימרים במדינת ישראל, אך הצימרים במגידו מאוד ייחודיים, בדרך כלל הצימרים במגידו הם בעיצוב כפרי, כך החופשה שלכם תהיה מהנה יותר, במרחק נסיעה קצר תוכלו לבלות במגוון מרכזי בילוי, במסעדות טובות ואפילו במועדונים. כמו שיש בגדים, ריהוט, מכוניות או כל דבר חומרי אחר, כך גם ישנם סוגי צימרים, יש רמות ואיכויות, החל בצימרים וחדרי אירוח ברמה בסיסית ואלמנטרית וכלה בצימרים וסוויטות יוקרתיים ומפוארים ביותר.

חדרים לפי שעה במגידו

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות