חדרים לפי שעה במדרך עוז

מדרך עוז הינו מושב ישראלי, אשר נמצא בעמק יזרעאל, אשר משתייך למועצה אזורית מגידו. בשנת 1952 נוסד המושב מדרך עוז, באמצעות עולים מתימן. לפני כן הייתה במקום מדרך עוז מעברה, אשר הוקמה על אדמות הכפר הפלסטיני ג'ובייאת, אשר אותו נטשו במהלך קרבות מלחמת השחרור. שמו של היישוב מדרך עוז לקוח מהמקרא, משירת דבורה – "נחל קישון תדרכי נפשי עז" (ספר שופטים ה', כ"א) ומהווה את הרמז המקראי לקרבות של מלחמת העצמאות, אשר ניטשו במקום לפני הגעתם של העולים בשנות החמישים, ליד קיבוץ משמר העמק. היישוב מדרך עוז מונה בממוצע מעל ל- חמש מאות נפש. משפחות מושב מדרך עוז מתפרנסים מחקלאות (מטעים) וכן קיימים ביישוב בתי מלאכה.

המיקום הנפלא של מדרך עוז בעמק יזרעאל, מושך אליו גלי תיירות במהלך כל עונות השנה. האזור של עמק יזרעאל מציע מגוון נרחב של אטרקציות וגם חוויות למאות המשפחות אשר באות לנופשים באזור ובצימרים במדרך עוז.

חדרים לפי שעה במדרך עוז – מציעים לכם הרבה אטרקציות –
בהנחה שבחרתם להשכיר חדרים לפי שעה במדרך עוז, נכון לכם נופש רומנטי וכמה שעות של חוויות בצימרים של מגידו. הצימרים יציעו לכם בקתות עץ חביבות במיוחד כאשר בתוכם נמצע ג'קוזי להשלמת החוויה, מרפסת נוף רומנטית, אווירה של שקט ושלווה ונוף מרגיע במיוחד. בדיוק מה שזוג רומנטי צריך. אתם באתם להשכיר חדרים לפי שעה במדרך עוז, כיוון שאתם זקוקים לשעות של חסד של פינוק ורוגע, לרומנטיקה – אם אתם רוצים לשלב בחופשה שלכם גם כמה אטרקציות חביבות, אזי תדעו לכם שהאזור של עמק יזרעאל שופע באטרקציות, כגון: הקרקס החקלאי במושב היוגב, פארק הדיג ביוקנעם, חוויה אורגנית בחווה, מרכז מבקרים במקורות, קטיף עצמי, טיולי אופני שטח או טיולי אופניים חשמליים, סקי בגלבוע, ספא בעמק יזרעאל, פינטבול בבית שאן, טיולי ג'יפים או טרקטרונים ועוד שלל אטרקציות מרהיבות.

שילוב השכרת חדרים לפי שעה במדרך עוז עם טיולים בטבע –
עם בא לכם לשלב חדרים לפי שעה במדרך עוז עם טיולים בטבע, אזי אתם יכולים לטייל להר תבור, נחל תבור, מקרני חיטים, כוכב הירדן ועוד מסלולי טבע נפלאים שמציע האזור של מדרך עוז.

חדרים לפי שעה במדרך עוז

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות