חדרים לפי שעה בפורייה

חדרים לפי שעה בפוריה

בקצב החיים המטורף שלכם, קורה לא פעם אחת, שאתם ממש שוכחים את עצמכם באנדרלמוסיה של החיים ואתם שוכחים לפנות זמן לעצמכם. מרוב מטלות אשר קשורות לניהול הבית, למקום העבודה שלכם, לעול הפרנסה הכבד אשר רובץ על הכתפיים שלכם ועול גידול הילדים שלכם, קשה לכם למצוא את הזמן אשר דרוש והכי חשוב להשקיע ולשפר בזוגיות שלכם, ולכן יש לנו להציע לכם אלטרנטיבה שיכולה לעשות את כל ההבדל עבורכם והיא – למצוא עבורכם זמן איכות, לקחת פסק זמן מהחיים ולהשכיר חדרים לפי שעה בבית עובד. לפני שאתם הולכים להשכיר חדרים לפי שעה בבית עובד, נספר לכם קצת פרטים על בית עובד.

פרטים חשובים ומהותיים אודות בית עובד -
בית עובד הוא מושב עובדים, אשר ממוקם בסמוך לנס ציונה, אשר שייך למועצה אזורית גן רווה ובו נמצאים לערך כשלוש מאות תושבים. ב- 1933 הוקם בית עובד כחלק ממבצע התיישבות האלף. מקור השם בית עובד הינו בפסוק במשלי: "עבד אשמתו ישבע לחם" ובנוסף, נזכר גם בדברי הימים א' י"ג י"ד שם "בית עובד" הוא ביתו של בית עובד הגיתי, אליו מוסט ארון הברית באמצעות דוד לאחר ניסיון שנכשל להחזיר את הארון מקריית יערים.

על החדרים לפי שעה בבית עובד -
אין זה משנה כלל וכלל באם הנכם מעוניינים לחגוג אירוע מסוים או שברצונכם פשוט לחתוך את השגרה המאיימת על חיי הזוגיות שלכם ולבלות כמה שעות בדיסקרטיות בתוך חדרים לפי שעה בבית עובד, בחדרים האלו תוכלו להפיק את המרב מהזוגיות שלך באווירה רומנטית ומפנקת ותקבלו את התנאים המתאימים לכך ואף יותר. כשמדובר באירוח בהשכרת חדרים לפי שעה בבית עובד אין צורך לתכנן חופשה ארוכה מראש, אלא אפשר להגיע בצורה ספונטאנית ובהתראה קצרה, בנוסף, גם לא חייבים להזמין בטלפון, אפשר להגיע למקום, לרוב יהיה חדר פנוי עבורכם.

חדרים לפי שעה בבית עובד ממתינים עבורכם ולמענכם, חדרים אלו מיועדים במיוחד למנוחה ולהירגעות: כל החדרים מצוידים בטלוויזיה עם ארבע מאות ערוצי לוויין, כולל ערוץ למבוגרים ללא תשלום נוסף, DVD, ג'קוזי מפנק ושלל פינוקים רומנטיים.

חדרים לפי שעה בפורייה

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות