חדרים לפי שעה ביבנאל

חדרים לפי שעה ביבנאל
יבנאל היא מושבה ומועצה מקומית במחוז הצפון במדינת ישראל בבקעת יבנאל, דרומית – מערבית לטבריה. יבנאל ממוקמת על כביש 767 מכפר תבור למושבה כנרת. באוקטובר שנת 1901 נוסדה יבנאל; היא הוכרזה כמועצה מקומית ב- 1951. המועצה המקומית מורכבת מארבעה יישובים אשר צמודים זה לזה – בית גן, יבנאל, סמדר ומשמר השלושה. שלושת הישובים הראשונים היו במקור מושבות ואילו סמדר המרוחקת יותר הייתה במקור מושב. ראשיתה של ההתיישבות ביבנאל בכישלון ההתיישבות היהודית בחורן. בשנת 1898 נטשו מתיישבי חורן את היישוב לאחר שלוש שנות התיישבות – שתי קבוצות מתיישבים, האחת של עולי רומניה והשניה של עולי בולגריה בראשותו של יצחק לוי עברו לצפת ועולי רומניה בראשותו של יחיאל ברקוביץ' עברו למטולה.

מה זה אומר חדרים לפי שעה ביבנאל?
בין הר תבור לכנרת הקסומה נמצאת לה מושבה מדהימה בשם יבנאל – ממש על שפת הכנרת, כחמש דקות נסיעה ובמיקום מושלם ויפהפה על צלע הר, ממנו תוכלו ממש להשקיף על בקעת כנרת, שמורת טבע בה תוכלו לצפות במגוון איילות וצבאים, שפני סלע, ומבחר רב ומגוון של ציפורים נודדות. המושבה יבנאל מאוד התפתחה בשנים האחרונות, בתחילת דרכה הייתה יבנאל מושבה חקלאית, אך בשנים האחרונות יבנאל ממש ממתגת את עצמה והצטרף לשמה סוג אחר, יבנאל צימרים, וזאת עקב המגוון הרחב של מתחמי האירוח אשר הוקמו במושבה, התושבים למדו את תודעת השירות והם כיום מארחים מכל הלב, השירות הוא אישי ומאוד מסור.

תנסו לדמיין לעצמכם סיטואציה כזאת – מדשאה גדולה וירוקה, מסביב פורחים מגוון פרחים בכל צבעי הקשת, נוף לכנרת התכולה מרהיב ביופיו ורק אתם נמצאים שם, כמו זוג יונים, שקט ושלווה, אוויר צלול ופסטורלי, נשמע כמו פנטזיה מהאגדות, אבל זה קורה במציאות, כאן במושבה יבנאל, עליכם רק להגיע ולשכור חדרים לפי שעה ביבנאל ולהיווכח במו עינכם, אין טוב כמראה עיניים. אינכם צריכים להתחייב למינימום לילות בסוף שבוע, לא צריך לארוז מזוודות ולתכנן יותר מדי, בקלות פשר למצוא חדרים לפי שעה ביבנאל. מה זה אומר חדרים לפי שעה ביבנאל? אלו אותם מתחמי צימרים שמארחים על בסיס לינה המאפשרים לכם לטעום וליהנות מהחוויה של אירוח בצימר יוקרתי, בימים שאינם שיא העונה לפי שעות, להגיע באמצע היום, בשעות הבוקר או בערב, לכמה שעות של כיף במחיר הגון ושפוי.

חדרים לפי שעה ביבנאל

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות