חדרים לפי שעה בדישון

חדרים לפי שעה בדישון
דישון הינו מושב בגליל העליון, בין הערים צפת וקריית שמונה וליד הגבול בין ישראל ללבנון ומשתייך למועצה אזורית מבואות חרמון. בשנת 1954 הוקם ישוב דישון באמצעות יהודים ממרוקו וקבוצת רווקים שעלו ממזרח אירופה. מייסדיו של דישון תרמו רבות לאחיזתה של המדינה הצעירה בגבולותיה בתקופה שהתאפיינה בחדירת מסתננים מלבנון. שמו כשם הכפר הערבי הנטוש דיש'ום ששכן בקרבת היישוב וכשם נחל דישון הזורם מדרום ליישוב דישון, וכן כשמו של הר דישון אשר נמצא ממערב לישוב דישון. במושב ניתן למצוא השכרת טרקטורונים, יקב, צימרים וכדומה. שירותים קהילתיים במושב דישון אפשר למצוא – בית כנסת, בריכת שחייה, מרפאה, מועדון ילדים ונוער, מכולת, חדר כושר ומתקני ספורט.

מה עדיף - חדרים לפי שעה בדישון או בית מלון?
אם אתם מחפשים קצת להימלט מן השגרה אשר חונקת אתכם או לבלות בחופשה קסומה ולקחת חדרים לפי שעה בדישון. האופציה הביתית והאינטימית, המלטפת והמרגיעה היא לחלוטין צימרים. בארץ יש מרחב רחב של צימרים כפריים מעוצבים, צימרים עם ג'קוזי זוגי או צימרים שהם בקתות עץ, הצימרים הם החלופה המועדפת על ידי זוגות אשר מעדיפים להישאר לבדם מבלי לצאת מהחדר,או לצאת לטיול רגלי באזור אשר סובב את הצימר ולחוש את האווירה הכפרית והרומנטית, מה שלמעשה שובר את שגרת יומם העירונית..

האינטימיות, הפסטורליות והשקט של חדרים לפי שעה בדישון מקנים ומשרים עליכם תחושת רוגע, וכן הפרטיות והדיסקרטיות גם הן משמשות טיעון משמעותי לבחור באירוח חדרים לפי שעה בדישון כחופשה מפנקת ורומנטית במיוחד, המון זוגות עלולים למצוא את בתי המלון המוניים מדי ואת חדרי האורחים האחרים קרובים מדי, צימרים לרוב קיים מרחק ניכר בין צימר לצימר מה שמהווה פרטיות מלאה ואפשרות לנוח ולהירגע ללא כל הפרעה מהצד בעוד שבבתי מלון אתם מתחככים באוכלוסייה מעורבת מכל המינים והגילאים, בצימרים אתם לבד עם בן או בת הזוג ומצליחים להפיק ממיטב החופשה שלכם ולהנות מכל רגע ביחד..

חדרים לפי שעה בדישון

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות