חדרים לפי שעה בכחל

חדרים לפי שעה בכחל
כחל הוא מושב עובדים חקלאי – קהילתי בעל אופי חילוני, אשר שייך לתנועת המושבים במועצה האזורית מבואות החרמון. באוקטובר שנת 1980 נוסד מושב כחל, במסגרת תוכנית המצפים בגליל, ובשנת 1990 הפך למושב קהילתי . נכון ל- 2012 מונה היישוב שלוש מאות וארבעה תושבים. המושב כחל נמצא מדרום לצפת וראש פינה, כחמישה קילומטר דרומית – מערבית לצומת עמיעד, בגובה מאה וארבעים מטרים מעל פני הים, על הגבול בין הגליל העליון לבין הגליל התחתון ומשקיף אל הכנרת ואל הרי הגולן. המקום בו נמצא המושב כונה מעין עין כחל, האגדה מספרת שאוצרות בית המקדש הוסתרו במעין כחל.

למה להשכיר חדרים לפי שעה בכחל?

לצאת לנופש קצר על בסיס שעתי באווירה פסטורלית ונעימה שתשרה נחת ושלווה ותהפוך את הבילוי הזוגי ליוצא דופן ואחר מכל מה שהכרתם, כדי להעביר זמן איכות ביחד.כיום ניתן כבר לשכור חדרים לפי שעה בכחל ולבלות כמה שעות אינטימיות יחדיו, כאשר המחיר אשר תשלמו עבור זה יהיה מחיר הוגן ונמוך יחסית.

אתם רוצים את הפרטיות ואת הדיסקרטיות שמגיעה לכם וכל זה לא רחוק ממקום המגורים שלכם וזה גם לכמה שעות בלבד בחדרים לפי שעה בכחל תוכלו להתנתק מהעולם החיצון ולהיות ביחד, אך תוכלו לחזור מיד לשגרת החיים שלכם. בכל צימר לפי שעה, בדרך כלל יהיו בו דברים יהפכו את השהות שלכם למהנה. ברוב הצימרים תמצאו מיטה זוגית, יין איכותי, כיבוד קל, ג'קוזי ולעיתים גם ניתן למצוא סאונה יבשה או רטובה. ממש הנאה צרופה של כמה שעות בהם נותנים לכם את כל התנאים שדרושים לכך.
אז אם אתם באזור מטיילים או רוצים לסגור חדר על בסיס שעתי לאירוע יום הולדת או חגיגה אחרת של אהבה זה הזמן להזמין עוד היום חדרים לפי שעה בכחל.

חדרים לפי שעה בכחל

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות