חדרים לפי שעה בראש פינה

חדרים לפי שעה בראש פינה
כל מי שמגיע לגליל העליון מתאהב בראש פינה, הנופים שם נראים כאילו שהם נגזרו מתוך חלום, מתוך גלויה פסטורלית שלא נראתה כמותה. כבר בשנת 1875 ראש פינה נחשבה לאם המושבות נרכשו מחצית אדמות הכפר ג'עוני שברבות הזמן המשפחות היהודיות שהתיישבו שינו את השם של הישוב לגיא אוני. ב- 1882 החליטו לשנות את שם הישוב לראש פינה, על פי פסוק מתהילים קי"ח , כ"ב – "אבן מאסו הבונים, הייתה לראש פינה". כיום ראש פינה נחשבת למושבה הכי תיירותית בגליל העליון, תוכלו למצור מספר רב של צימרים בראש פינה, מסעדות ובתי קפה, מתחמי ספא, נופים מיוחדים ואטרקציות ועוד מגוון רב של פינוקים.

כל חופשה בראש פינה היא פסטורלית -
הרבה מאוד פעמים, כאשר חושבים על נופש בצפון הדבר הראשון שעולה לכם בראש הוא חדרים לפי שעה בראש פינה, הודות להיסטוריה המיוחדת והעשירה של המושבה ראש פינה ופעולות השימור אשר נעשו לאורך השנים. כל חופשה בראש פינה הופכת מיד לחופשה פסטורלית, גם אם לא מסתכלים על הנוף ועל נוף הכנרת. ראש פינה היא מהווה סוג של הצצה לחיים של החלוצים, סמטאות ישנות, אך שמורות ומשוחזרות, בית הכנסת שהקים הברון רוטשילד ובעיקר הטיול בין הרחובות של ראש פינה אשר מזכירים ממש את הערים העתיקות באירופה.

אם יש לכם יום הולדת או יום נישואין ואתם רוצים להפתיע אחד את השניה, אין כמו בילוי בתוך צימרים או בתוך חדרים לפי שעה בראש פינה – כך תוכלו לטעום מהיוקרה של בילוי בצימרים בראש בינה, ליהנות מהנוף הפסטורלי והמיוחד הזה של ראש פינה, להרגיש את הקסם של המושבה ולהתמסר אחד לשניה לתשוקות, לאהבה ולרומנטיקה, לזרועות האחד של השני. מתחמי האירוח של ראש פינה הם בעלי מגוון מאוד רחב, החל מחדרי אירוח לסוויטות ברמות אירוח שונות, צימרים ובתי מלון, מלונות בוטיק מיוחדים ויוקרתיים, כמעט כל דבר שרק העזתם לחלום עליו – קם ומתגשם בראש פינה, בכל יום מקימים מתחמי צימרים נוספים, מכיוון שהביקוש רק הולך וגדל וחווית הנופש באזור מיוחדת במינה.

חדרים לפי שעה בראש פינה

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות