חדרים לפי שעה בטפחות

חדרים לפי שעה בטפחות

טפחות הינו מושב ישראלי דתי, אשר הוא ממוקם כמה מאות מטרים מדרום למע'אר ושייך למועצה אזורית מרום הגליל. היישוב טפחות נקרא על שם הגבעה עליה הוא נמצא, גבעת טפחות. בשנת 1980 הוקם מושב טפחות, באמצעות בני משפחות מהמושבים הסמוכים ובעזרתה של הסוכנות היהודית. במושב טפחות פועלת ישיבת ההסדר נתיב טפחות. במרחק של כ- חמש עשרה דקות ממגדל ומטבריה, בינות נופים ציוריים של שטחים גליליים פראיים ממזרח ושדות חקלאיים ממערב, טפחות הוא מושב מקסים ומיוחד. המושב הוקם לפני כשלושים וחמש שנה, במסגרת תוכנית ייהוד הגליל וכיום מתגוררים בו כ- ארבע מאות ושבעים תושבים. מרבית תושבי טפחות משתייכים לציבור הדתי.

קונוטציה שלילית אודות חדרים לפי שעה בטפחות -
אצל הרבה מן האנשים באוכלוסייה מתעוררת קונוטציה שלילית כאשר מזכירים את המשפט - חדרים לפי שעה בטפחות, למרות שהשכרת חדרים לפי שעה בטפחות הפכה כבר מזמן לסטנדרט מקובל ברוב האתרים בארץ אשר מציעים לזוגות רומנטיים נופשים. השכרת חדר מסוג זה אינה בהכרח המציאות מכוונת עבור התייחדות אינטימית או לחילופין הסתרה של רומן אסור רחמנא ליצלן , אלא מאפשרת גם חגיגה של כל מיני סוגי אירועים שונים ומיני הצעות שונות ומגוונות. להלן מספר סיבות להשכיר חדרים לפי שעה בטפחות, כדלקמן:

* בריחה מחיי היום יום – השכרת חדרים לפי שעה בטפחות מאפשרת למעשה בריחה מאורגנת מחיי השגרה. הן מדובר בבריחה מעול הטיפול בילדים, ממטלות הבית, מהבוס בעבודה ומכל העול של החיים, להתנתק מהשגרה לחלוטין. השכרת חדר מסוג זה תאפשר לכם כמה שעות של שקט ונינוחות, מעין חופשה במיני, אשר תסייע להניע את המנוע ולהטעין את המצברים וזאת מבלי שתידרשו להשכיר את החדר לתקופה רבה יותר מאשר זו אשר אתם נזקקים לה.

* ימי הולדת – מרבית האנשים יודעים לזהות מסיבת הפתעה כאשר מארגנים להם אחת כזאת ובייחוד כאשר היא מתבצעת בבית בעל השמחה או במקום מוכר אליו הוא נוהג להגיע. בדיוק כדי להפתיע את אותם האנשים הללו, כדאי להשכיר חדרים לפי שעה בטפחות, למרות שחדרים מטבעם אינם בנויים להכיל מספר גדול של אנשים – ניתן להשכיר אותם לצורך הכנת מסיבת הפתעה ליום ההולדת בקרב המשפחה המצומצמת או לצורכי החלפת ברכות בקרב בני הזוג.

חדרים לפי שעה בטפחות

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות