חדרים לפי שעה בעבדון

עבדון הוא מושב באזור הצפון, בסמיכות לשלומי, אשר שייך למועצה אזורית מעלה יוסף. בשנת 1952 הוקם מושב עבדון. באמצעות עולים מאיראן ומתוניסיה, שקראו ליישוב בתחילה כפר עבדון ואשר שימש בימיו הראשונים ככפר עבודה. שמו של המושב עבדון הוא על שם העיר המקראית עבדון, שככל הנראה מוקמה בקרבת היישוב. מושב עבדון נמצא בסמוך לנהריה, שלומי וראש הנקרה. נחל אכזיב גדול מנחלי הגליל זורם צמוד לחלקו הדרומי של מושב עבדון בדרכו לים התיכון. עשר דקות נסיעה לחוף הים – חוף בצת וחוף אכזיב. בתחילה המקום שימש בתור כפר עבודה, כאמור, ותושביו עבדו בייעור ובהכשרת קרקע, עם השנים המקום הפך למושב חקלאי משגשג ותוסס.

חדרים לפי שעה בעבדון – הסביבה מציעה לכם הרבה דברים -
בעבדון, כמו בהרבה מושבים באזור הצפון, ובייחוד בגליל המערבי, הוקמו מגוון נרחב של צימרים ונראה כאילו בכל יום מחדש מקימים צימרים נוספים, אך הדגש בעבדון הוא על השירות האישי. כבר בתכנונו של הצימר ובפרט בתחום חדרים לפי שעה בעבדון חשבו על כל פרט ופרט בעבורכם, אם זה המיטה הזוגית בחדר שהיא רחבה ביותר, עם מזרן אורתופדי נוח ביותר, לצד המיטה מונח לו ג'קוזי חמים, מפנק ורומנטי – בחדר מיזוג אוויר ואף מסכי טלוויזיה גדולים במיוחד, פינות ישיבה נחמדות ורומנטיות בעבורכם, מטבחון ופינת אוכל, בה תוכלו לאכול ארוחה זוגית ורומנטית לאורם המרצד של הנרות, ועוד פריטים קטנים ורומנטיים, כגון: התאורה, הפרחים, פירות העונה, ושוקולדים להשלמת האווירה עבורכם.

מושב עבדון, אשר ממוקם על הר מרוחק, אך למעשה הוא די קרוב, לאלו מבינכם שמחפשים דיסקרטיות ופרטיות זה המקום האידיאלי, ומצד שני – תוכלו בנסיעה קצרה להגיע לנהריה, למסעדות ולבתי קפה, וכן לאטרקציות שבסביבה ולשלב בין הנאה לפינוקים. בסביבה תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של מסלולי טיול, אשר אפילו לא יעלו לכם כסף. מסלולים בהם בימי החורף זורמים נחלים ובימי הקיץ מזג האוויר נעים והנופים פשוט נפלאים, אם זה המונפורט או מערת הקשת, חופי ים אכזיב ובצת וכדומה. תוכלו אף למצוא טיולי ג'יפים וטרקטורונים או לחילופין ליהנות בשלווה וברומנטיקה שלכם ולא להוציא את האף מהחדר.

חדרים לפי שעה בעבדון

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות