חדרים לפי שעה במנות

חדרים לפי שעה במנות

מנות הינו יישוב קהילתי באזור הגליל המערבי. מנות נמצא בסמוך לשלומי ומשתייך למועצה אזורית מעלה יוסף. בשנת 1980 נוסד יישוב מנות באמצעות בנים ממשפחות ממושבי הסביבה וכן בעזרתה של הסוכנות היהודית. היישוב מנות נקרא על שם חורבת מנות, יישוב קדום, אשר שרידיו נמצאים במקום. מצפה מנות אמור היה לקום כמושב, אך בעקבות מצבם הרע של מושבים בתקופת הקמת היישוב, בשנת 1980, כאמור, ובעיקר בעקבות חוסר משאבים חקלאיים, הוחלט לבסוף שלא להקים אותו כמושב, אלא כמצפה שהינו יישוב קהילתי. הגרעין הראשון של המתיישבים היה מיישובי הסביבה ומנה שניים עשר משפחות, אשר לצורך העלייה על הקרקע התאגדו כאגודה חקלאית של תנועת המושבים.

חדרים לפי שעה במנות – צימרים באווירה מיוחדת -
אם אתם רוצים להשכיר חדרים לפי שעה במנות – במרחק נסיעה קצרצרה מנהרייה, במרחק נגיעה קטנה מחופי הים של אכזיב ובצת, תוכלו לפגוש את היישוב הפסטורלי מנות, על מנת להגיע אליו – תצטרכו לעבור כביש ארוך ומפותל כאשר מסביבכם כבר תתוודעו לנוף אשר יחסיר ממש פעימה מלבכם, במנות תוכלו מי להרגיש את ההתנתקות מהשגרה ואיך אתם יכולים להתמסר לשקט ולשלווה. מנות נמצא בגליל המערבי, לא רחוק מנהרייה, מעלות ויישובי הסביבה, שם תוכלו למצוא מגוון אטרקציות מפתות במיוחד, מסעדות ומתחמי ספא, אשר יגרמו לנופש שלכם לחוויה מענגת במיוחד.

שכירת חדרים לפי שעה במנות מלווה גם עם בריכה פרטית במקום, המחירים הם נוחים והוגנים ומשתנים בהתאם לרמת הצימר שאותו אתם שוכרים, וכמובן תלויים ביום שבו תגיעו ולעונה שבה אתם מגיעים. אם אתם מגיעים בחורף, וודאי תשמחו לשמוע שיש ג'קוזי חמים ומפתה, ספא וסאונה, להשלמת החוויה הרומנטית עבורכם. בנוסף, ישנם צימרים שיש בהם גלריית תמונות, גלריה ועמוד מידע, בו נמצאים השירותים אשר נלווים לחופשה שלכם, ואתם מוזמנים חופשי להתקשר ולהגיע לבעלי המקום של מנות שייתנו לכם שירות אישי בטלפון עם כל המידע, הכל באופן אנונימי, על מנת לשמור על הדיסקרטיות שלכם. כמו בכל הצימרים ברחבי הארץ, המחיר נע ותלוי ברמת הצימר, רמת האירוח וכמובן היום והעונה במהלך השנה.

חדרים לפי שעה במנות

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות