חדרים לפי שעה במצפה הילה

מצפה הילה הינו יישוב קהילתי ובו כ- מאה וחמישים בתים, אשר שוכן בגליל המערבי, בתחום השיפוט של מועצה אזורית מעלה יוסף. היישוב מצפה הילה, אשר קרוב למבצר המונפורט, הוקם בשנת 1980, במסגרת תוכנית המצפים בגליל , כאשר שבע משפחות עברו להתגורר במבנים טרומיים ביישוב מצפה הילה. בשנת 1989, במסגרת פיתוח היישוב מצפה הילה, קוימו עקרונות שימור חדשניים, וביניהם שימור עצי זית, אשר הועתקו ממקום קרוב ל- שדרות השלום בכניסה ליישוב מצפה הילה. בתחילה תוכנן לקרוא ליישוב מצפה הילה "מצפה זיו", על שם ההר עליו הוא יושב, הר זיו, אך מכיוון שאחד מחברי ועדת ההשמות הממשלתית נקרא יהודה זיו הוא ביקש להימנע מכך.

ה הם חדרים לפי שעה במצפה הילה – מה הם היתרונות?
הזמנת חדרים לפי שעה במצפה הילה הינם מהווים פתרון מעולה עבור מי מכם אשר מחפשים את השקט והשלווה, את הדיסקרטיות והפרטיות ואת הכדאיות הכספית. בניגוד לצימרים, אשר מוכרים את השירות שלהם לסופי שבוע, לכמה ימים או לכמה לילות, חדרים לפי שעה במצפה הילה נותנים עבורכם כמה יתרונות ברורים והם כדלקמן:
* דיסקרטיות: רוב האנשים אשר שוכרים חדרים לפי שעה במצפה הילה דורשים באופן חד משמעי את הדיסקרטיות והפרטיות, באופן שלא משתמע לשני פנים. יש חשיבות גבוהה לחנייה דיסקרטית, תשלום ללא מפגש עם צוות או הנהלת המקום ולאזור בו ממוקם החדר שלכם.

* מחירים ואיכות ללא פשרות – אם תשכרו חדרים לפי שעה במצפה הילה – תוכלו ליהנות ממחיר מוזל מאוד, תלוי כמובן באיזו עונה תגיעו, בכל מקרה המחירים הם נוחים מאוד, רמת השירות גבוהה והצימרים מפנקים במיוחד.
* זמינות – השכרת חדרים לפי שעה במצפה הילה מאפשרת לבעל המקום לקבל הרבה לקוחות מדי יום, ולכם כלקוחות לקבל זמינות רחבה ביותר ללא כל הודעה מוקדמת. רוב הצימרים במצפה הילה מזומנים ופותחים לכם את הזרועות שלהם בשמחה לקבל אתכם בהתראה של שעה או שעתיים מראש, כך שלמעשה אם אתם בדרך לכל מקום שהוא ועלתה לפתע על דעתכם מחשבה רומנטית וספונטאנית להפתיע ולפנק את הפרטנר שלכם, תמיד תוכלו לעשות זאת בלי לתכנן מראש.

חדרים לפי שעה במצפה הילה

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות