חדרים לפי שעה בשזור

חדרים לפי שעה בשזור
שזור הוא מושב באזור הצפון ליד סאג'ור, אשר שייך למועצה אזורית מרום הגליל. היישוב שזור הוקם בתחילה כהיאחזות נח"ל שאוזרחה ב- 1953 באמצעות עולים ממרוקו והיה לכפר עבודה של הקרן הקיימת לישראל. ב- 1956 היישוב שזור הועבר לטיפול של הסוכנות היהודית. לאחר שמרבית התושבים עזבו את היישוב שזור, הגיעו למקום מאיראן ומעיראק. שמו של היישוב שזור הינו על שם עיר קדומה בשם שזור, אשר סביר להניח התקיימה בתקופת המשנה באזור בו ממוקם היישוב שזור כיום ובה חי התנא רבי שמעון שזורי, אשר קבר המיוחס לו מצוי ביישוב הסמוך סאג'ור. המושב שזור נמצא ליד כביש שמונים וחמש, כחמישה קילומטרים מזרחית לכניסה לכרמיאל.

מה ההבדל בין חדרים לפי שעה בשזור לבין צימרים קונבנציונאליים?
אם אתם תושבי אזור הגליל וברצונכם לשכור חדרים לפי שעה בשזור – זוהי אפשרות נפלאה עבורכם, לאלו מבינכם אשר מחפשים מקום דיסקרטי, לנוח בו כמה שעות מהנות, גם עבורכם אשר מתגוררים במרכז וברצונכם לשלב נסיעה לאזור הצפון עם אירוח לבבי ורומנטי בתוך חדרים לפי שעה בשזור. שזור הוא מושב גלילי קטן וקסום, אשר ישמח לארח אתכם לכמה שעות שקטות ורומנטיות בצל נוף פסטורלי ושליו. אנשי הגליל ידועים ביכולת האירוח המופלאה שלהם וביכולת הנתינה האין סופית שלהם, הם פורשים את ידיהם הרחבות ומזמינים אתכם לבוא ולבקר אותם בשזור, חדרים לפי שעה בשזור הם חדרים נקיים מאוד ומטופחים, בהם תמצאו את כל הנדרש לקיום בילוי רומנטי. ברוב חדרים לפי שעה בשזור תוכלו ליהנות גם ממרפסת רומנטית או מחלונות שמשקיפים על נוף פסטורלי, אשר יגרום ללבכם לעצור את נשימתו. בזכות ההקפדה על רמת ניקיון גבוהה ביותר, בשזור תמצאו חדרים בסטנדרט גבוה מאוד ויוקרתיים במיוחד.

מה ההבדל בין חדרים לפי שעה בשזור לבין צימרים קונבנציונאליים? אתם בוודאי מעוניינים לדעת, ובכן – אין הבדל משמעותי בין חדרים לפי שעה בשזור לבין צימרים קונבנציונאליים, תתפלאו לדעת... ההבדל היחיד שניתן לומר הוא בגודל החדר ובסביבתו. להבדיל מצימרים כפריים אשר ממוקמים בחצר או צמוד לביתם של המארחים, חדרים לפי שעה בשזור יציעו לכם דיסקרטיות מלאה, כיוון שמדובר על מקומות אירוח קטנים אשר מדגישים את נושא הפרטיות.

חדרים לפי שעה בשזור

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות