חדרים לפי שעה בשלומי

חדרים לפי שעה בשלומי
שלומי היא מועצה מקומית במחוז הצפון במדינת ישראל. שלומי שוכנת בגליל המערבי, כ- ארבעה קילומטרים ממזרח לים התיכון וכ- שלושה קילומטרים ממזרח לראש הנקרה. בשנת 1960 שלומי הוכרזה כמועצה מקומית. היישוב שלומי נקרא על שמו של שלומי, אביו של אחיהוד, אשר שימש כנשיא שבט אשר: "ולמטה בני אשר נשיא, אחיהוד בן שלמי", במדבר ל"ד, כ"ז. שלומי נוסדה כעיירת פיתוח, על שטח הכפר הערבי אל – באסה, כמרכז אזורי למתן שירותים ליישובי הסביבה. ב- 1956 החלה בניית השיכונים ביישוב שלומי, דרומית להריסות הכפר אל – באסה, תושביה הראשונים היו עולים מתוניסיה וממרוקו. בעת קבלת מעמד של מועצה מקומית בשנת 1960, כאמור, מנתה שלומי אלף ושש מאות תושבים.

חדרים לפי שעה בשלומי – מה מיוחד בשלומי?
בקצהו של הגליל המערבי, לא הרחק מראש הנקרה, תמצאו את היישוב הקסום שלומי. שלומי הוא יישוב קטן, אשר מונה בסך הכל כ- ששת אלפים תושבים, ביישוב ובסביבה שלו ישנן הרבה אפשרויות של נופשים, אטרקציות, בתי קפה וכן מבחר רב של מסעדות. היישוב שלומי התפתח מאוד בעשור האחרון והוקמו בו גם שכונות חדשות, כגון: נאות שלומית ואזור הבילוי והפנאי, הן לצעירים והן למשפחות כולל בין היתר – אתר ארכיאולוגי, בריכת שחייה, גן הרפתקאות וכן גני משחקים לילדים. בסביבה של שלומי תוכלו למצוא רצועה של חוף מראש הנקרה ועד אכזיב, חופי ים נפלאים, עם נופים שיגרמו לכם להחסיר פעימה מלבכם והמון שקט, נינוחות ושלווה. במרחק קצרצר מצדה השני של שלומי, יער חניתה וכן לאלו מבינכם המיטיבי לכת - יש–ם מסלולי טיולים רגליים רבים עם נופים פסטורליים ממש משגעים ומלבלבים.

גם במרכז היישוב שלומי תוכלו למצוא חדרים לפי שעה בשלומי, בשכונות השקטות והיוקרתיות בעיר, בעלי כניסה נפרדת, גינות מטופחות להפליא והמון פינוקים מחכים לכם בתוך חדרים לפי שעה בשלומי. הצימרים מעוצבים ביוקרה אמתית, כוללים בתוכם מגוון פינוקים רומנטיים, למשל מיטת אפריון רחבה ונוחה במיוחד, ג'קוזי בסגנון לואי, מיטת מים עגולה, פינות ישיבה אינטימיות, ארוחות בוקר עשירות ובריאות ועוד מגוון פינוקים שיהפכו את האירוח שלכם לחוויה רומנטית במיוחד.

חדרים לפי שעה בשלומי

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות