חדרים לפי שעה במסלול

מסלול הוא מושב בצפון – מערב הנגב, ממערב לאופקים, אשר משתייך לתנועת המושבים. השם של מסלול ניתן לו על שם הפסוק בספר ישעיהו: "והיה שם מסלול ודרך". בשנת 1950 נוסד מושב מסלול באמצעות עולים מאיראן, אך חלק מהאוכלוסייה התחלף במרוצת השנים. שטחו של מושב מסלול הינו כ= שמונת אלפים דונם, רוב התושבים של מושב מסלול עוסקים בחקלאות. בשטח של מושב מסלול עתיד לפעול שדה סולארי בינוני של ערבה פאוור קומפני בשם מסלול סאן. השדה ייצר 8.9 מגוואט של חשמל, ישתרע על שטח של מאה וארבעים דונם ויורכב מ- 30,700 פאנלים פוטו – וולטאים של חברת JA SOLAR. בשנים האחרונות מתבצעת הרחבה למושב מסלול וישנה שכונה חדשה של בנים ממשיכים וקליטה של משפחות צעירות.

צימרים בנגב – נופש בדרום:
נהוג לחשוב כי חדרים לפי שעה במסלול הם לא צימרים יוקרתיים, אבל זה ממש לא בהכרח נכון, במושב מסלול יש מגוון רחב של צימרים, אשר פועלים במתכונת של אירוח בסוף שבוע, חופשה זוגית או חבילות פינוק זוגיות של חדרים לפי שעה במסלול. הצימרים מעוצבים ומאובזרים בגוונים שונים, בפינוקים מיוחדים ובהרבה רומנטיקה, על מנת שכל שנייה שתבלו בצימרים תיצרב בזיכרון שלכם כחוויה נעימה עם טעם של עוד. בדרום הטרנד של הצימרים הוא יחסית אופנה חדשה, תוכלו למצוא צימרים מבודדים במגוון יישובים בדרום, החל מצימרים בבאר שבע, צימרים במסלול, באופקים וביישובים הקטנים הקרובים. הצימרים במסלול מבטיחים לכם חוויה ייחודית – נוף מדברי, צימרים עם הרבה פינוקים ובעיקר שמירה על הפרטיות שלכם ודיסקרטיות מלאה. ולכן הצימרים במושב מסלול מתאימים הרבה יותר לזוגות, שמחפשים להתנתק מכל ההמולה ומחיי השגרה שלהם, לבלות זמן איכות באווירה רומנטית ונעימה, עם פינוקים ורומנטיקה, על מנת שתוכלו לחוות את הריגושים והאהבה להם אתם כל כך זקוקים. שתוכלו לעשות את הסויץ' שלמענו בכלל הגעתם למושב מסלול ולקחתם חדרים לפי שעה במסלול, על מנת לטפח את הזוגיות שלכם ולבנות את קן האהבה שלכם מחדש.

הצימרים במושב מסלול מתאימים ליום נישואין, לליל כלולות, לימי כיף זוגיים, לזוגות במערכת יחסים פרק ב' שרוצים פינה אינטימית לבלות בה מבלי שאף אחד יגלה ואף זוג נשוי שזקוק לאינטימיות ללא הפרעות.

חדרים לפי שעה במסלול

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות