חדרים לפי שעה במבשרת ציון

חדרים לפי שעה במבשרת ציון

מבשרת ציון נמצאת על רכס הרי ירושלים, בגובה של שבע מאות חמישים מטרים מעל פני הים, כשישה קילומטרים מערבית לכניסה מירושלים, לצידו של כביש 1 ירושלים תל אביב. מבשרת ציון הינה מועצה מקומית בעלת צביון עירוני כפרי, אשר נוצרה מאיחוד הישובים מעוז ציון ומבשרת ירושלים לישוב אחד, אשר קיבל את שמו החדש – מבשרת ציון. במבשרת ציון הוקם קניון הראל וכן קיים הגן הלאומי קסטל אשר שוכן על הר מעוז שמרכזה של מבשרת ציון. עצם קרבתה של מבשרת לעיר הקודש ירושלים, המושכת אליה מיליוני תיירים מכל העולם בכל שנה, זוכה מבשרת ציון בביקוש גדול באירוח, פתרונות לינה, בצימרים בחדרי אירוח שיש במבשרת.

חדרים לפי שעה במבשרת ציון – חוגגים את הרומנטיקה –
זוגות שחוגגים יום נישואין, ירח דבש, יום הולדת או כאלה שדרושה להם קצת פרטיות, ובא להם להתפנק בצימרים במבשרת ציון – הצימרים הינם צימרים רומנטיים בעיצוב קלאסי, עם ג'קוזי מרווח ומפנק עבור כל מטרה: זוגות שאין להם זמן או שיש להם בעיות בתקציב שלהם והם רוצים להתארח רק לכמה שעות, ליהנות מזוגיות ומשקט וכמובן מרומנטיקה לשמה, מתאים להשכרה לפי שעות בכל היום. ניתן להזמין גם לילה או סוף שבוע. הכי חשוב זה ששומרים על הפרטיות המלאה שלכם. רק שניכם לבד, בלי הילדים, מנקים את הראש, לקחת פסק זמן מן החיים, בלי טרדות היום יום.

תחום הצימרים וכן חדרים לפי שעה במבשרת ציון תפס תאוצה בשנים האחרונות, המון זוגות במדינת ישראל בכלל ובירושלים בפרט הבינו שכדי לתחזק את הזוגיות שלהם הם חייבים להשקיע בה וכיום ממש לא חייבים לטוס לחוץ לארץ בשביל זה, ממש כאן בירושלים או יותר נכון במבשרת ציון מחכים לכם צימרים רומנטיים ומפנקים במיוחד, אשר נותנים מענה לאותם זוגות אשר מחפשים שקט ושלווה לכמה שעות. אתם אינכם צריכים יותר לקחת חופשה מעבודה, אין צורך ממשי בכך או לתור אחר בייביסיטר לילדים שלכם – הפתרון ממש כאן - חדרים לפי שעה במבשרת ציון, תגיעו לכמה שעות ותשלמו רק בעבורן, תענוג זוגי צרוף מושלם בעבורכם.

חדרים לפי שעה במבשרת ציון

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות