חדרים לפי שעה בנשר

חדרים לפי שעה בנשר
נשר היא עיר הנמצאת בשיפולים הצפון – מזרחיים של רכס הכרמל, ובדרום – מזרח מישורי מפרץ חיפה, בגבול עמק זבולון והכרמל, כשישה קילומטר דרומית – מזרחית לחיפה. נשר שייכת מבחינה מנהלית למחוז חיפה. ראשית היישוב שלובה בהיסטוריה של בית החרושת למלט, שנקרא גם הוא נשר. הצריפים הראשונים של שכונת הפועלים, המסמלים את ייסוד היישוב העברי במקום נבנו בשנת 1924 כיוזמה מקומית של פועלי בית החרושת נשר. השכונה ששם המפעל דבק בה הוקמה במישור לצד המפעל ובמדרון ההר על מנת להימנע מיוממות מחיפה דרך כפרים ערביים עוינים על כביש חיפה – נצרת. במהלך מלחמת העצמאות אכלסו עולים חדשים את היישובים הסמוכים בלד א- שייח וחוואסה לאחר שאלו התרוקנו מתושביהם הערביים.

חדרים לפי שעה בנשר – אהבה, עסקים ומה שביניהם –
חדרים לפי שעה בנשר הם חדרים אשר מציעים אירוח איכותי ומפנק ורומנטי, בכל שעות היום ובמחיר סביר, האבזור של חדרי האירוח דומה בעיצוב שלו לחדר בבית מלון וכולל בתוכו כל מה שדרוש לשהות אינטימית ולהנאה צרופה. ההבדל בין חדרים לפי שעה בנשר לבין חדרים בבית מלון הוא קונספט האירוח, המחיר והמיקום. חדרים לפי שעה בנשר זמינים לקבלת קהל שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה, בכל זמן שרק תחפצו בו. חדרים אלו מציעים שירות דיסקרטי לאלו מבינכם אשר מעוניינים להגיע וחוששים שיחשפו אותם או שחוששים ממפגש עם הנהלת המקום וגם המחירים הם נמוכים ממחירים של בית מלון בהרבה. המחיר נקבע פר שעה ונע בממוצע בין חמישים ₪ למאה ₪ לשעה או מחיר כולל לכמה שעות. היתרון הבולט הוא הגמישות והזמינות שמציעים בעלי המקום עבורכם .

חדרים לפי שעה בנשר מתאימים לזוג אוהבים רומנטיים בהם יוכלו ליהנות ממיטה מפנקת במיוחד, חדר רחצה מרווח ומרשים, אשר מציע לכם מגבות, ישנם חדרים מסוימים אשר מציעים גם ג'קוזי מפנק, פינת ישיבה ופינוקים נוספים ומרשימים אחרים, הכל למען האווירה הרומנטית בשבילכם. חדרים לפי שעה בנשר מתאים לא רק לזוגות רומנטיים, אלא גם לכל מטרה אחרת, כגון: ישיבה עסקית, או מנוחה קצרה אחרי נסיעה ארוכה, הזמינות היא בכל היום ואין צורך בהזמנה מראש, רק מוודאים שפנוי ואפשר להגיע.

חדרים לפי שעה בנשר

נגישות
הגדרות מראה
ניגודיות גבוהה ◓
שחור לבן◑
מראה רגיל○
הגדרות ניגודיות
ניגודיות בהירה
ניגודיות כהה
ביטול ניגודיות
הגדרות טקסט
סמן קישורים
בטל סימון קישורים
כללי
ביטול נגישות
נגישות